دانلود مقالات و مطالب جامع علمی

دانلود مقاله دیابت و بارداری

سلام بر شمائي كه در حال مطالعه اين مطلب هستيد و اراده كرده ايد  تا زندگي بهتري داشته باشيد. شما يا خود درگير ديابت هستيد، يا خود را در معرض خطر ديابت مي‌بينيد و يا عزيزي داريد كه گرفتار ديابت است و مي‌خواهيد تغذيه صحيح ديابت را ياد بگيريد. بهر حال ما كه اين مجموعه را تهيه كرده‌ايم متوجه شديم كه خيلي از افراد با اين بيماري نمي‌دانند چه نوع، چه موقع و چگونه و چقدر از هر غذائي مجازند كه استفاده كنند. پزشكان هم در مطب فرصت انتقال اطلاعات و توضيحات اضافي را به بيمار ندارند و در كشورهاي پيشرفته هر بيمار يك معلم ديابت دارد كه آموزش‌هاي لازم را به او مي‌دهد.

 

بهرحال مشكلي كه وجود دارد اين است كه يك فرد ديابتي ممكن است بسياري از مواد غذائي كه حتي به او كمك مي‌كند را از ترس استفاده نكند و يا غذاهائي را كه برايش مجاز نيست را زياد استفاده كند.

در اين برنامه متوجه مي‌شويم كه هيچ غذاي بدي را نبايد كاملاً حذف كرد و هيچ غذاي خوبي را هم نمي‌توان بدون محدوديت استفاده نمود.
يكي از مسائلي را كه حتماً بايد اطلاع داشته باشيم اين است كه يكي از مهم‌ترين علل ديابت در بزرگسالي چاقي و بي‌تحركي است.

 

کلیات دیابت <<دانلود کنید   

مقاله جامع و کاملی رو که درباره کلیات بارداری نوشتم رو حتما دانلود کنید

دانلود کلیات جامع بارداری  

به سایر وبهای من هم سر بزنید ممنون میشم ۱) کلینیک جامع پزشکی سلامتی ۲)مسائل جنسی وبهداشتی مربوط به بانوان  ۳)مسائل بهداشتی وجنسی مربوط به اقایون محترم۴ )وبلاگ خونوادگی خودم(همراه با شعر های عشقولانه)  ۵)محمد رز راستین (سفیر رحمت و مهربانی)  ۶)ادبستان خدا (داستان تفسیر وترجمه لاتینی قران) ۷)مهدویت (انتظار- ظهور -غیبت ) ۸)شهدا (داستان ها وخاطرات دوران دفاع مقدس) ۹)سایت جامع پزشکی وسلامتی خودم۱۰) جواب سوالات تبیان وسایر مسابقات ۱۱)سایت رسمی ابراهیم محمودزاده

مطالب رو مطالعه کنید نظر یادتون نره منتظرم

+ نوشته شده در  شنبه ششم بهمن ۱۳۸۶ساعت 0:14  توسط Hack  |